Sakarya Ticaret Borsası Heyeti’nden Ankara Çıkarması

Sakarya Ticaret Borsası Heyeti'nden Ankara Çıkarması

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı Lobicilik faaliyetleri kapsamında yapılan ziyaretlerle ilgili şu açıklamalarda bulundu.

26 Kasım 2018 - 14:41 - Güncelleme: 26 Kasım 2018 - 14:45

Sakarya Ticaret Borsası Meclis Başkanı Avni Uçar, Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı ve beraberindeki heyet Lobicilik faaliyetleri kapsamında Ankara'da bulunan İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayar'ı, Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkan Vekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül'ü, İç Ticaret Genel Müdürü Adnan Yankın'ı, Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı'yı, Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkanı Bülent Tunç'u, TÜRK-İŞ Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu Başkanı Ergün Atalay'ı, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Ş.Şemsi Bayraktar'ı, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Yerel Yönetim Politikalar Kurulu Üyesi Oktay Saral’ı, KOOP-İŞ Türkiye Kooperatif, Ticaret, Eğitim ve Büro İşçileri Genel Başkanı Eyüp Alemdar'ı, ziyaret etti.

 

Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı Lobicilik faaliyetleri kapsamında yapılan ziyaretlerle ilgili şu açıklamalarda bulundu. “Lisanslı Depoculuk ve Tarım X.0 Projelerimizi anlattığımız görüşmelerimizde, ülkemizin geleceği açısından önemli olan tarımla ilgili konulara değindik. Amacımız; atıl durumdaki arazilerin tarıma kazandırılması, çiftçi eğitimi, güncel tarım teknolojileri, doğru ve akıllı tarım uygulamaları, topraksız tarım konularını içine alan Uluslararası Tarım Uygulama Merkezini ve Lisanslı Depoculuğu içine alan kapsamlı Tarım X.0 Projemizi hayata geçirmek, Türkiye’ye örnek model olmaktır” dedi.

 

Sarı; “Bundan böyle işimiz gücümüz tarım”, Türk tarımının kalkınması ve gelişmesi için elimizi taşın altına koymaktan çekinmeyecek, elimizden geleni yapacağız bu konu da Sakaryalı bürokratlarımızdan destek bekliyoruz” ifadesini kullandı.

 

Ziyarette Borsamız adına Meclis Başkanı Avni Uçar, Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ahmet Erkan, Nizamettin Sarı, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Ali Fuat Alaylı, Yönetim Kurulu Üyeleri Nihat Yılmaz, Vedat Arslan, Serkan Kayınova, Genel Sekreter Yasemin Arıkan, Mali ve İdari İşler Müdürü Şaduman Tokcanlı, Tescil Müdürü Murat Erkul ve Özel Kalem Semih Kınalı hazır bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akıllı Telefonlarda Sınır Aşıldı
Akıllı Telefonlarda Sınır Aşıldı
FİYATLAR DÜŞTÜ
FİYATLAR DÜŞTÜ